Hoewel de zomervakantie nog in volle gang is komt de start van het nieuwe seizoen snel dichterbij.  De dames van VR1 beginnen na een korte zomerstop op maandag 10 augustus weer met de eerste trainingen. Heren 1 en 2 beginnen weer op zaterdag 15 augustus met hun voorbereiding op het nieuwe seizoen.

De eerste trainingen voor de jeugd starten weer op maandag 24 – en dinsdag 25 augustus tenzij anders afgesproken met de trainer(ster) !!!   De veldindeling en aanvangstijden van de trainingen worden eind deze week op de site gepubliceerd en hangen dan ook in de kantine op het prikbord. Dit geldt tevens voor de kleedkamerindeling.  Gelieve aan een ieder zich ook aan deze indeling te houden!!!  En niet geheel onbelangrijk, na het trainen de doelen , ballen , pionnen en hesjes opruimen op de juiste plek en de kleedkamer netjes schoon achter te laten !!!  Dit scheelt onze vrijwilligers van de maandag- en vrijdagochtendploeg , de mensen van het veldonderhoud weer veel extra werk.