Komende zaterdag 26 november  is het een belangrijke dag voor enkele jeugdteams. Zowel de JO9-2 (F2) als ook de MO13 (meisjes D) kunnen zaterdag kampioen worden! Daarom kunnen ze natuurlijk heel goed onze support gebruiken!! Laten we samen deze teams komen aanmoedigen en hopelijk met ze het kampioenschap vierenkamipoen-mo13-1.

kampioen-j09-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daarnaast is er zaterdag ook weer de mogelijkheid om een polo aan te schaffen van de supportersclub. Vergeet daarom niet om 15 euro mee te nemen. (Sint tip..) We staan er vanaf 10.00 uur tot ongeveer 13.00 uur. U kunt natuurlijk ook via de mail een bestelling doen of contact opnemen met één van de bestuursleden.

Tot zaterdag op Sportpark ‘de Hoge kamp’!

Een sportieve groet,

namens de supportersclub VV Oene,
Lars van Westerlaak
Mariët Knippenberg
Stan Wijnbergen
Evelien Smit