Op maandag 28 november heeft de Jeugdcommissie een najaarsbijeenkomst georganiseerd voor alle jeugdtrainers en jeugdleiders. Op een enkele inhaalwedstrijd na is de najaarscompetitie ten einde en is het tijd voor een tussentijdse evaluatie. Ongeveer 25 jeugdtrainers / leiders werden  in de kantine ontvangen met koffie en een plak cake. Vervolgens werd het programma gestart met een terugblik op de resultaten van diverse jeugdteams en werden er diverse punten onder de aandacht gebracht en besproken. Er werd kort stilgestaan bij de nieuwe spelvormen voor de pupillen die de KNVB gaat invoeren. Aan het eind van de bijeenkomst hebben Ard van Bottenburg en Arne Groenewold van Fysiotherapie Praktijk Dynamiek zich voorgesteld en in het kort iets verteld over de samenwerking met v.v. Oene. Hierna was er ruimte voor vragen, opmerkingen en discussie. Samengevat was het een succesvolle bijeenkomst. De jeugdcommissie sprak de wens uit dat de voorjaarscompetitie net zo soepel verloopt als de najaarscompetitie en dat de resultaten nog beter zullen worden.

Jeugdcommissie